„Peugeot“ drauge su „Samsonite“ pristatė stilingą rankinio bagažo lagaminą

„Peugeot“ plečia laisvalaikio produktų gamą ir pristato naujuoju logotipu papuoštą aukščiausios kokybės standartus atitinkantį rankinio bagažo lagaminą. Išraiškingą „Samsonite C-Lite“ modelio pagrindu sukurto naujo gaminio dizainą labiausiai įvertins liūto prekės ženklu pažymėtus automobilius gaminančios kompanijos atstovai ir šios markės gerbėjai. Tai tvirtas, lengvas ir praktiškas lagaminas su keturiais ratukais, idealiai tinkantis savaitgalio išvykoms arba verslo kelionėms. Naująjį rankinį lagaminą jau dabar galima užsisakyti internetinėje „Peugeot“ parduotuvėje (https://boutique.peugeot.com). Kaina, įskaitant mokesčius, – 399 eurai.

„Samsonite“ gaminamas „Peugeut“ rankinio bagažo lagaminas

Automobiliai ir kelionės – neatsiejami dalykai, todėl „Peugeot“ kompanija nusprendė sujungti jėgas su „Samsonite“ ir pasiūlyti savo klientams naują rankinio bagažo lagaminą. Abu prekės ženklai dar kartą patvirtino, kad stengiasi kurti tik aukščiausios klasės gaminius, kuriems atsispirti gali retas kelionių entuziastas. Visame pasaulyje atpažįstama aptaki forma yra svarbi standžių lagaminų įvaizdžio dalis, o sodri juoda lagamino spalva išryškina naująjį „Peugeot“ logotipą – herbą su profiliu pavaizduota liūto galva.

Naujasis rankinio bagažo lagaminas su „Peugeot“ logotipu sukurtas „Samsonite C-Lite“ modelio pagrindu. Produktas pagamintas iš naujos kartos kompozicinės medžiaga „Curv“, todėl yra lengvas ir tvirtas lyg būtų sukonstruotas iš metalo lydinio. Kompaktiški matmenys (55x40x20 cm, plotį galima praplėsti iki 23 cm) ir vos 2,1 kg siekiantis svoris užtikrina patogų naudojimą keliaujant  automobiliu, traukiniu ar lėktuvu. Su įrengtais keturiais ratukais ir ištraukiama dviguba rankena lagamino nešiojimas arba stumdymas yra itin patogus.

Europoje gaminamas universalus lagaminas papildė plačią naujuoju prekės ženklu pažymėtų „Peugeot“ bagažo reikmenų, drabužių ir laisvalaikio prekių gamą. Lagaminą už 399 Eur, įskaičiuojant mokesčius, jau dabar galima užsisakyti internetinėje parduotuvėje. Automobilių gamintojas taip pat užsimena apie tai, kad užsimezgus partnerystei su „Samsonite“ ruošiami ir kiti gaminiai. Daugiau informacijos apie tai žadama atskleisti paskutiniame 2021 metų ketvirtyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *