Automobilių nuoma atskridus

Happy young Asian woman sitting in her new car

Kelionės lėktuvu tampa vis populiaresnės. Tai užtikrina greitą tikslo pasiekimą ir aukštą kelionių standartą. Atvykus į naują ir nepažįstamą miestą pakliūti į jo centrą, ypač jei šis yra toliau nuo oro uosto gali būti kėblu ir problematiška. Dėl šios ir kitų papildomų priežasčių vis labiau populiarėja automobilių nuomos paslauga oro uostuose.

Nuomojamo automobilio privalumai – kodėl verta rinktis tokį sprendimą?

Visų pirma, ši paslauga suteikia visišką laisvę, todėl nereikia būti priklausomam nuo viešojo transporto tvarkaraščių ar privačių vežėjų didelių kainų tarifų. Taip pat išvengiama tokių problemų, kaip vėlavimas ir spūstys. Be to, nesitaikant prie kitų keleivių poreikių galima bet kada sustoti arba akimirksniu nuvažiuoti nuo pagrindinio kelio ir apžiūrėti miestą.

Didelis automobilių nuomos paslaugos privalumas taip pat yra visa techninė pagalba kelyje. Specialūs draudimo paketai užtikrina, jog nereikės bijoti finansinių pasekmių dėl galimų transporto priemonės gedimų kelyje. Priešingai, iškilus tam tikroms problemoms, nuomos kompanija suteiks nemokamą pagalbą ir pasiūlys pakaitinį automobilį. Daugiau informacijos apie automobilių nuomos sąlygas galima rasti autorentalis.lt

Automobilių nuomos kainos

Kiek kainuos automobilio nuoma priklausys nuo kelių svarbių aspektų. Tai apima pasirinktą transporto priemonės modelį, pasirinktą paslaugų paketo tipą ar produktų asortimentą. Visa tai turi didelės įtakos galutinei sumai. Populiariausi papildomi priedai yra:

  • GPS funkcija automobilyje;
  • Papildoma stogo bagažinė ar dviračių tvirtinimo mechanizmas;
  • Papildomi draudimo rinkiniai;

Itin svarbus elementas, nustatant galutinę automobilių nuomos paslaugos sumą yra ir laikotarpis, kuriam atliekamas užsakymas. Brangiausias variantas – išsinuomoti transporto priemonę trumpam (dažniausiai nuo vienos iki trijų dienų) laikotarpiui. Ilgalaikė nuoma yra pelningiausias pasirinkimas keliaujant, ypač su didesne asmenų grupe arba šeimos nariais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *