Kaip atpažinti automobilio sankabos gedimą?

Automobilis mūsų visų kasdieninis palydovas, mes su juo važiuojame kas rytą į darbą, vakare iš darbo, ir tai mūsų susiekimo priemonė, norint nuo taško A pasiekti savo paskirties tašką B. Taigi, dažnai sugedus automobiliui mes jaučiamės bejėgiai ir pasimetusiai, nežinome, kokių veiksmų griebtis, ir kaip pasiekti savo darbą be jo. Norint, kad automobilis tarnautų Jums be priekaištų būtina atsižvelgti į jo signalus, kad jis gali sugęsti, tam Jums gali pasitarnauti patarimai, kuriuos rasite šiame straipsnyje.

Viena iš labai svarbių automobilio detalių yra sankaba. Ir sugedus šiai automobilio daliai automobilis tampa neeksploatuojamas, todėl būtina žinoti ir atsižvelgti į automobilio signalus, signalizuojančius, kad su Jūsų automobilio sankaba kažkas negerai. Dažniausi požymiai, kurie įvardija sankabos pažeidimus ir gedimus būtų šie:

  • Sunku perjungti automobili pavaras. Kartais tai pavyksta padaryti tik iš kelinto karto. Tai, gali signalizuoti, kad sankaba nėra visiškai atjungta ir todėl, neleidžia Jums perjungti pavarų svirties iš vieno greičio į kitą.
  • Pajusite stiprų deginto ferrodo kvapą, kuris Jums rodo, kad sankaba praslysta dėl nepakankamo paviršiaus prilipimo ir norint skubiai įsibėgėti, Jums to nepavyks padaryti, nes įsibėgėjimas vėluos. Dažniausiai šios simptomus vairuotojai pajaučia, kai automobilis yra sunkiai pakrautas arba važiuoja nuo kalno.
  • Pašaliniai garsai bandant perjungti sankabą signalizuoja, kad ji visiškai nusidėvėjus, ir papildoma keliama automobilio vibracija Jums gali tapti ženklu, kad su sankaba kažkas negerai.
  • Trūkčiojimas, bene dažniausiai pasitaikantis sankabos gedimo požymis, automobilį sunku užvesti ir sunku perjunti reikiamą pavarą.

Išgirdus ir pajutus bent menkiausius šiuos požymius būtina kreiptis į specialistus, kad jie nusakytų tikrąją gedimo priežastį, bei žinoma ją kuo skubiau pašalintų. Saugus automobilis – tai techniškai tvarkingas automobilis, jei pastoviai rūpinsitės ir atsižvelgsite į šios technikos keliamus gedimo požymius, bei suprasite ką jie signalizuoja, tai jie Jums leis užkirsti kelią didesniems gedimam, ir žinoma leis išvengti nemalonumo sugesti greitkelyje ar kitoje nenumatytoje vietoje. Rūpinkitės savo transporto priemone ir taip galėsite važinėtis saugiai ir patogiai. Daugiau informacijos rasite čia: https://www.signeda.lt/pavaros-sistema-c2944/sankaba-c2951.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *