Elektromobiliams būdingi svarbūs privalumai

Norite prisidėti prie aplinkos išsaugojimo, tačiau kasdien savo benzinu ar dyzelinu varomu automobiliu įveikiate labai tolimus atstumus? Jei taip, pats metas persėsti už elektromobilio vairo. O tam, kad priimti sprendimą įsigyti elektromobilį jums būtų lengviau, atsižvelkite į kelis svarbius veiksnius.

Nebrangus elektromobilių įkrovimas

Elektromobilių įkrovimas kainuoja labai nedaug, lyginant su benzinu ar dyzelinu varomų automobilių kurui tenkančiomis išlaidomis. Dauguma vairuotojų savo elektromobilius įkrauna per naktį namuose ir prabudę ryte gali naudotis pilnai įkrautu elektromobiliu. Kadangi labai sparčiai daugėja viešųjų įkrovimo stotelių, niekada nesusidursite su sunkumais įkraunant savo elektromobilį. Be to, nereikėtų pamiršti, kad šiandien elektromobiliu ikrovimo stoteles vartotojai įsirengia ir savo namuose, o tai reiškia, kad tokiu būdu jie sau suteikia dar didesnį patogumą.

Mažos techninės priežiūros išlaidos

Elektros varikliai turi daug mažiau judančių dalių, todėl niekada nereikia keisti tepalų, naujų uždegimo žvakių ar degalų filtrų. Regeneracinis stabdymas taip pat prailgina stabdžių trinkelių tarnavimo laiką, nes elektriniam varikliui stabdant automobilį, jis sulėtėja. Tai paprastai reiškia mažesnes bendras techninės priežiūros išlaidas ir didesnes santaupas.

Daugiau džiaugsmo dėl didesnio našumo

Paprasčiausiai elektromobilius smagu vairuoti – jie greitai įsibėgėja ir pasižymi pavydėtinomis eksploatacinėmis savybėmis. Skirtingai nei benzinu varomi automobiliai, elektros varikliai didžiausią sukimo momentą sukuria jau stovint. Elektromobiliai taip pat puikiai valdomi. Kadangi daugumos elektromobilių akumuliatorių blokas yra centre, jis sumažina automobilio svorio centrą, todėl geriau paskirstomas svoris, užtikrinamas stabilumas ir geresnis posūkių įveikimas, todėl sumažėja apvirtimo rizika.

Prisidėkite prie aplinkos išsaugojimo

Naudodami elektromobilius jau dabar sumažinsite aplink jus esančią smogo taršą ir sumažinsite šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį. Galite būti tikri, kad ateities kartos jums padėkos. Visiškai elektra varomas elektromobilis neišmeta jokių išmetamųjų dujų, todėl smogo ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijos gerokai sumažėja, net ir įvertinus elektros energijos gamybą. Švaresni automobiliai reiškia švaresnį orą ir geresnę sveikatą, todėl atsižvelgiant į kasmet spartėjančią klimato kaitą, persėsti už elektromobilio vairo iš tiesų yra labai išmintingas sprendimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *