Autonominis šildytuvas automobiliui – geriausias draugas žiemą

Gyvename atšiauriomis sąlygomis. Žiema Lietuvoje labai permaininga – vieną dieną sninga, kitą dieną – lyja, o naktį viskas užšąla. Mūsų automobiliams tokios sąlygos yra labai kenksmingos, todėl turime ieškoti tam tikrų spendimų, kaip užtikrinti saugų vairavimą ir geresnę automobilių priežiūrą.

Tradicinis sprendimas – atsikelti 20 minučių anksčiau, pašildyti automobilį jį užvedus ir tada važiuoti į darbą ar kur kitur.

Tik laiko turime ne visuomet, o ir keltis anksčiau tam, kad pašildytume automobilį tikrai nesinori – rytinis miegas pats saldžiausias ir jo visada trūksta. Ką daryti? Ne visi automobiliai yra prifarširuoti super aukštų technologijų, kurios leidžia pašildyti variklį ir saloną, atitirpinti langus dar prieš į jį įlipant. O sprendimas, pasirodo, ne toks jau ir sudėtingas. Tai autonominis šildytuvas automobiliui Webasto.

Kas yra autonominis šildytuvas automobiliui?

Autonominis šildytuvas automobiliui yra specialus prietaisas, kurio paskirtis – šildymas. Autonominis reiškia, kad jis nėra įmontuotas automobilyje kaip bazinė įranga. Įmontuoti tam tikrus modelius gali kvalifikuoti meistrai, tačiau dauguma atvejų pakanka jį tik įjungti į elektrą ir palikti iš vakaro. Rytą nuotoliniu pulteliu šildytuvas įjungiamas ir, kol pusryčiaujate ir geriate kavą, automobilio variklis, salonas ir langai yra pašildomi.

Kai užvedinėjate automobilį žiemą, šaltas variklis gali būti problema. Su autonominiu automobilio šildytuvu, skirtu specialiai varikliui šildyti, ši problema eliminuojama. Įsivaizduokite savo automobilį kieme, kur -20 laipsnių šalčio su jau šiltu varikliu, kurį be vargo galima užvesti. Tai tikrai didelis patogumas.

Autonominis šildytuvas Webasto yra skirtas ne tik varikliui šildyti, bet ir langams. Rytais sugaištame apie 10 minučių, kol nuvalome savo langus, nugramdome šerkšną iš vidaus, o ledą ir sniegą – iš išorės. Su autonominiu šildytuvu viso to galima išvengti, nes šildant saloną, atšyla ir langai – lieka tik nuvalyti sniego sluoksnį šepečio arba tiesiog valytuvais. Valytuvai, beje, taip pat jau nebebūna prišalę, tad nepažeidžiamos gumos.

Komfortas automobilio salone

Automobilinis autonominis šildytuvas visų pirma yra komforto prekė. Jis sutaupo nemažai laiko, padeda automobiliui geriau užsivesti, taupo degalus, nes variklis gali būti neužvestas – šildytuvas jį sušildys iki pakankamos temperatūros. Kol vardinami šie privalumai, nereiktų pamiršti ir dar vieno – komforto salone. Įlipus į automobilį norisi, kad jame būtų bent 18-20 laipsnių šilumos, kad būtų malonu važiuoti. Šildomos sėdynės, aišku, padeda, tačiau jos dažniausiai yra tik priekyje. Gale vežamiems vaikams šiluma irgi reikalinga. Tie, kas iš tikrųjų rūpinasi savo šeimos komfortu žiemą, galėtų labai rimtai pasvarstyti apie Webasto autonominių šildytuvų įsigijimą.

Beje, ši įmonė gamina ne tik autonominius, bet ir įmontuojamus šildytuvus mikroautobusams, autobusams, sunkvežimiams. Transporto vairuotojams reikia sėdėti prie vairo visą dieną, tad komfortabilus važiavimas tikrai nepakenks. Ar ši žiema bus šalta? Nežino niekas, tačiau autonominis šildytuvas automobilyje gali būti paliktas jau šiandien.

Webasto montavimas į jūsų automobilį gali būti atliekamas tik profesionalių meistrų. Tai darydami patys rizikuojate netekti gamintojo garantijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *