Automobilio patikra pagal VIN numerį

Ne paslaptis, kad mūsų Lietuvoje yra kur kas dažniau perkami naudoti automobiliai, o ne nauji. Tai yra dėl daugybės priežasčių. Ne visi iš mūsų gali leisti sau įsigyti naujas transporto priemones, kadangi jos yra kur kas brangesnės, negu naujos. Tačiau nusipirkti tvarkingą naudotą automobilį yra kiek sunku, kadangi dauguma iš jų būna su įvairiausiais defektais arba bloga praeities istorija. Mes nemažai praleidžiame laiko ieškodami gero automobilio, o ir žinoma jo nuvažiuoti žiūrėti mums kainuoja, dyzelino išlaidos. Taip pat atsiranda vis daugiau sukčių pardavėjų, kurie stengsis jums parduoti prastos būklės automobilį, kad jie turėtų didesnį pelną.

Jeigu nusprendėte pirkti naudotą automobilį, tuomet jums vertėtų jį pasitikrinta VIN patikra portale. Šis puslapis suteiks jums tikrai gausios informacijos apie jūsų norimą transporto priemonę. Jeigu nežinote kur rasti identifikacinį kodą, siūlome jo ieškoti techniniame pase – dokumentuose, ant priekinio stiklo, vairuotojo pusėje, atsidarius bagažinė. Galite rasti ir atsidarius kapotą ant automobilio rėmo. Nežinote kas yra VIN? Tai automobilio identifikacinis kodas, jie visi yra unikalūs ir priskiriami tik vienai transporto priemonei. 

Paslaugos privalumai

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį , turi tikrai nemažai įvairiausių privalumų. Jei norite likti neapgauti perkant transporto priemonę, arba nenusipirkti kada nors stipriai daužto automobilio, tuomet jums tikrai vertėtų jį pasitikrinti. Nepamirškite ir tokių situacijų, kad patys pardavėjai gali nežinoti automobilio praeities, nes gal ir jie buvo apgauti ,tačiau to dar nežino. Turėdami ataskaitą, jums bus žymiai lengviau apsispręsti ar tikrai jus automobilis domina. Informacija pateikiama išsami ir naudinga, todėl turėdami ją, jūs neliksite apgauti. Ataskaitoje jūs galite pamatyti realią automobilio ridą. Kiekvienų metų ridos ataskaita, matysite kuriais metais, kokia rida buvo. Jeigu rida kada nors buvo atsukinėjama, jūs pamatysite kuriais metais, nuo kokios iki kokios. Pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet rida būna atsukta daugiau nei kelis kartus.

Kaip keitėsi automobilių savininkai ir kuriose šalyse ji buvo registruojama. Su šia informacija sužinosite per kiek šalių ji buvo registruojama. Pats svarbiausias dalykas yra patirtos avarijos. Niekas iš mūsų nenori vairuoti automobilio kuris buvo stipriai daužtas, kadangi vairuodami tokį, mes tikrai nesijausime saugiai. Jei automobilis turėjo eismo įvykių, parodys kuriais metais, kokia yra įvertinta žala ir kokios kėbulo dalys nukentėjusios. Atsiranda ir puikių aferistų kurie sugeba pardavinėti vogtas transporto priemones, todėl yra patikrinamos viso pasaulio paieškų bazės, tad būsite užtikrinti, kad nenusipirksite vogto automobilio. Jei ataskaitoje rodoma, kad jis yra vogtas, tuomet tikrai nerekomenduojame jo pirkti. Jei automobilis kadaise buvo pardavinėjamas su prisegtu VIN kodu, tuomet išvysite ir pardavinėjimo istoriją, praeities nuotraukas ir už kokią kaina jis buvo pardavinėjamas

Kaip vyksta pirkimas su tokia ataskaita?

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį gali vykti net keliais skirtingais būdais. 

  1. Automobilio tikrinimas iš namų – jei transporto priemonė yra nutolusi nuo jūsų virš 100 kilometrų, tuomet siūlome neskubėti važiuoti jos žiūrėti. Pirma paprašykite pardavėjo identifikacinio kodo ir jį pasitikrinkite namuose. Jei nerandama blogos informacijos apie transporto priemonę, tik tuomet važiuokite.
  2. Automobilio tikrinimas prie pačio automobilio – apžiūrėkite automobilį vizualiai ir su juo pravažiuokite. Jei viskas jums tinka ir patinka, tuomet prie pardavėjo akių pasitikrinkite jį. Taip sužinosite ar pardavėjas nėra koks nors apgavikas ir ar neslepia svarbios ir naudingos informacijos. 

Nepamirškite, kad su šia paslauga jums nusiderėti kainą bus tikrai lengviau. O pasitikrinti yra labai paprastą, įvesite identifikacinį kodą mūsų puslapyje vinpatikra24.lt , susimokėsite už ataskaitą ir sulauksite kol ji bus sugeneruota.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *