Automobilio pardavimas per parą

Norite pardavinėti savo turimą transporto priemonę, o gal jau pardavinėjate ir tai vyksta kiek nesėkmingai? Automobilių pardavinėjimas šiais laikais gali užimti nemažai mums laiko, kadangi visi pirkėjai nori nusipirkti kuo pigiau, kuo geresnės prekinės išvaizdos ir be gedimų. Kuo toliau, tuo labiau skelbimai brangsta, tad jei jūsų automobilis neparsiduoda, jums reikės vėl mokėti už skelbimo pratęsinėjimus, o tai yra tik papildomos išlaidos. Norėdami parduoti savo automobilį greičiau, jums reikės pasirūpinti, kad jis turėtų gražią išvaizdą ir neturėtų pašalinių defektų, kad tikrai sudomintų klientą. Tad jei jūsų automobilis turi defektų, prieš pardavinėjant siūlome juos sutvarkyti. Paslauga Automobilių supirkimas , tai vieta kur vyksta automobilio pardavimas per parą. Čia nerūpi kokios būklės turite automobilį, kokie defektai, jie vis tiek gali nupirkti jį , vos per vieną parą.

Kas yra tas Auto Supirkimas?

Paslauga kuri labiausiai populiarėja tarp asmenų, kuriems reikalingi greiti pinigai, nori atlaisvinti savo kieme vietą, arba parduoti automobilį be jokio galvos skausmo. Ši paslauga yra nemokama, ir jums neprireiks papildomų išlaidų savo transporto priemonėms. Paslaugoje yra atrinkinėjami įvairiausi supirkėjai iš visos Lietuvos, kurie pasiruošę įsigyti jūsų automobilio, bet kurioje Lietuvos vietoje. Jei pergyvenate, kad supirkėjas yra toli nuo jūsų, tai tikrai ne problema, kadangi jie atvyksta į bet kokią lokaciją. Šiems žmonėms taip pat nėra svarbi jūsų automobilio ar kitokios transporto priemonės būklė, prekinė išvaizda. Jūsų transporto priemonės gali turėti įvairiausius gedimus, surūdiję , nurašyti draudimo kompanijų, išregistruoti, su vairu dešinėje pusėje, skendę ar dar kitokius defektus. Jeigu jums prireikė skubiai pinigų, supirkėjai gali akimirksniu pradėti važiuoti pas jus ir atsiskaityti jums patogiu būdu. 

Kaip galiu pasiūlyti savo automobilį?

Ar jus sudomino ši paslauga ir norite pasiūlyti jiems savo transporto priemonę? Jums reikės užeiti į jų internetinį puslapį ir dešinėje pusėje pamatysite siūlymo formą. Tuomet užpildykite pilnai siūlymo formą. Formoje prašoma tik patys svarbiausi laukeliai, tad užpildyti tikrai nebus sunku. Užpildžius spaudžiame mygtuką ,, siųsti” ir jūsų pasiūlymas vienu paspaudimu yra išsiunčiamas visiems supirkėjams. Tuomet jie gaus jūsų pasiūlymą, peržvelgs rinkos kainas, įvertins būklę ir pateiks pasiūlymą. Atsakymai pas mus dažniausiai yra pateikiami vos per 10 – 15 minučių. Kadangi komandoje yra nemažai supirkėjų, tad gausite iš daugiau nei 5 skirtingus pasiūlymus. Ir liks tik jums apsispręsti ar sudomino pasiūlymas ar ne. Patiko kaina? Tuomet susitariate su pirkėju dėl tolimesnio vizito ir laiko, o jeigu kaina jūsų nesudomino, tiesiog atsisakysite pateikto pasiūlymo.

Automobilio pardavimas per parą privalumai

Paslauga turi nemažai privalumų, o ir pasiūlyti jums automobilį, nekainuos visiškai nieko. Tad jeigu kaina netiks, tiesiog atsisakysite pateikto pasiūlymo jums, ir nemokamai sužinosite, kokią kainą įvertino jūsų automobilį. Šios paslaugos pagrindiniai privalumai:

  • Pinigus turėsite jau tą pačią dieną – jums nereikės laukti kol kažkas nupirks transporto priemonę , kadangi nuperka jau tą pačią dieną. Ir pinigus gausite jums patogiausiu būdu, tiesiai į rankas arba bankiniu pavedimu.
  • Padės sutvarkyti dokumentus – galbūt niekada neturėjote patirties tvarkant pirkimo ir pardavimo dokumentus, arba nežinote kaip gauti SDK kodą, tad mes jums padėsime viską sutvarkyti.
  • Perkami prastos būklės automobiliai – tikriausiai žinote, kad parduoti prastos išvaizdos automobilį yra labai sunku. Tačiau mums tai nenumuša motyvacijos jį pirkti, ir mes vis tiek jį galime nupirkti.
  • Jums patogus laikas – mes atvyksime į jūsų lokaciją, jums pačiu patogiau laiko metu.
  • Vietą užimantys automobiliai – pasitaiko tokių atvejų, kuomet pardavėjai tiesiog nori atsikratyti automobilio iš savo kiemo, tačiau jis nevažiuojantis. Tai tikrai ne problema, kadangi mes jį išgabensime su tralu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *