Torto papuošimai, spynos, dovanos tėvams ir kiti vestuviniai atributai, kurie Jūsų šventę padarys įsimintinesnę

Kiekviena šventė asocijuojasi su dovanomis. Juk tiek gimtadieniui, tiek išleistuvėms, tiek krikštynoms ar kitiems svarbiems gyvenimo įvykiams vis ieškome ko nors, ką galėtume įteikti šventės kaltininkui ar keliems jų. Analogiškai ir tie, kurie rengia vienokią ar kitokią šventę nori, kad jos visi svečiai liktų patenkinti ir dienos pabaigoje būtų laimingi. Tam dažnai gali pasitarnauti net ir pačios mažiausios dovanėlės.

Šįkart daugiau ir plačiau norisi pakalbėti apie vestuves ir jų atributus. Dovanas, kurias atneša jauniesiems svečiai, palikime kitų straipsnių aprašymams, o šįkart labiau norisi paminėti, kokios gali būti įteikiamos dovanos tėvams per vestuves, liudininkams ar vestuvių svečiams. Tikriausiai ir Jūs, jeigu kada nors buvote svečiu vestuvėse, namo grįžote ne tik su visa puokšte gražiausių atsiminimų, bet ir tam tikra dovanėle. Vestuviniai atributai tampa vis svarbesni ir labiau reikalingi nei kada nors anksčiau. Juk ne veltui ir sakoma, kad mažos dovanėlės suartina draugystę bei stiprina prisiminimus.

Visiems puikiai žinoma, kad vestuvių rinka bujoja. Jaunieji stengiasi, kad ši šventė taptų įsimintina ir pati įspūdingiausia gyvenime. Tad kartais ir jiems reikia žinoti, kokie vestuviniai atributai gali jų svarbiausią gyvenimo šventę paversti išskirtine.

Be to, kad visų pirma jaunieji turi pasirūpinti žiedais bei tinkama apranga, dar svarbiu išlieka ir šventės maistas, dekoras, jaunųjų šokis bei tortas, kuris tradiciškai pjaunamas naujosios sutuoktinių poros laikrodžiui rodant vidurnaktį. Profesionalių meistrų yra sukurti specialūs torto papuošimai, kuriuos naudojant šis vestuvių atributas taps įsimintinesniu. Tortą puošiantis smeigtukas gali būti su tam tikru užrašu, data, piešinėliu ar Jums svarbiu simboliu. Vieni nori universalumo, kitiems svarbu autentiškumas. Tad ir kiekviena pora renkasi skirtingai.

Populiariausi išlieka mediniai bei rankų rankų darbo vestuviniai atributai. Juk tikrai svarbu, kas ir kur gamino vestuvinę spyna ar dovanas, kurias jaunieji įteikia tėvams bei liudininkams. Tai gali būti graviruoti žodžiai ar su tuo susiję dovanos. Jeigu pritrūkote idėjų – pasižvalgykite vestuvių atributikos kataloguose ir tikrai maloniai nustebsite, kokie kūrybingi yra žmonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *