Nauji ir naudoti automobiliai „Mini“

Nauji ir naudoti automobiliai „Mini Cooper“ šiandieną yra ženkliai patobulėję. Tam įtakos turėjo tai, kad 2001 metais „Mini“ koncerną nupirko vokiečių prekės ženklas BMW. Naujieji šios transporto priemonės valdytojai įdiegė modernias technologijas ir paliko charizmatišką išvaizdą. Dėl šių savybių „Mini“ automobilis tapo ypač patrauklus ir geidžiamas.

Trumpa „Mini“ istorija

„Mini“ prekės ženklo automobiliai buvo sukurti Jungtinėje Karalystėje (UK) kaip ekonomiška transporto priemonė šeimai. Masiškai juos pradėta gaminti 1961 metais. Pirmieji „Mini Cooper“ turėjo 55 AG variklį. Netrukus pasaulį išvydo nauja versija – sportiškasis „Mini Cooper S“. Šis modelis 4 metus iš eilės laimėjo Monte Karlo ralio lenktynes ir tapo geidžiamiausiu septintojo dešimtmečio automobiliu.

Vis tik aštuntas ir devintas dešimtmetis naujiems ir naudotiems automobiliams „Mini“ nebuvo sėkmingas, koncernui teko konkuruoti su kitais gamintojais.

„Mini“ atgavo savo gerą vardą 2001 metais, kai prekės ženklas pateko į BMW korporacijos rankas, jis buvo modernizuotas, pritaikytas šiuolaikiškam vairuotojui.

Naudoti automobiliai „Mini“ „Krasta Auto“ salonuose

Šiuolaikiški „Mini“ modeliai ne kartą gavo įvertinimą kaip geriausiai išsaugantys savo vertę. Jų nuvertėjimas po kelerių metų ypač mažas. Transporto priemonių paklausą užtikrina ir aukštos kokybės technologijos bei išskirtinis dizainas.

Ne tik nauji, bet ir 2019-2021 metų naudoti automobiliai „Mini“ – labai pažangūs. Kai kuriuose modeliuose pagrindinė kelionės informacija projektuojama tiesiog ant priekinio stiklo, todėl nereikia atitraukti akių nuo kelio. Kabrioletai užtikrina saugumą apsivertus, dėl įmontuotos nematomos apsaugos sistemos.

Vairuotojas gali naudotis patogia kruizo kontrolės sistema, kuri išlaiko pastovų greitį net vingiuose ar įkalnėse. „Mini“ turi galinę kamerą bei parkavimo asistentą, užtikrinančius saugų važiavimą atbuline eiga bei parkavimąsi.

Aukštos kokybės naudotus automobilius „Mini“ galima įsigyti „Krasta Auto“ salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Daugiau apie jų savybes sužinosite interneto puslapyje krasta-auto.lt. Populiarūs modeliai – „Mini Countryman“, „Mini Clubman JSW“, Mini One“. Taip pat galite rinktis tarp hibridinio, varomo elektra ar benzininio automobilio.

Su „Mini Cooper“ būsite išskirtiniai, jausitės saugūs, mėgausitės patogiu vairavimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *