Kaip prailginti automobilio tarnavimo laiką?

Norint maksimaliai pailginti jūsų automobilio tarnavimo laiką ir veikimo efektyvumą, štai sąrašas dalių, kurias reikėtų tikrinti atsižvelgiant į laiką ir sezoną. Kai kurias šių automobilio dalių reikėtų tikrinti reguliariai, o kitas – ilgalaikėje perspektyvoje. Būtinai laikykitės savo automobilio priežiūros tvarkaraščio ir aptarnavimo intervalų įrašų.

Automobilio priežiūra ir jo tinkamas veikimas reikalauja šiek tiek pastangų, tačiau jums tikrai nereikia būti mechanikos ekspertu, kad jūsų automobilis veiktų gerai. Didžiausia kliūtis yra žinoti, ką reikia daryti ir kaip dažnai, kad automobilis būtų palaikomas optimaliai. Žinodami pagrindus apie tai, ko reikia jūsų automobiliui ir kada atlikti įprastinę automobilio priežiūrą, užtikrinsite, kad jūsų automobilis būtų aukščiausios būklės.

Be to, jei galėsite įrodyti, kad jūsų automobilis buvo gerai prižiūrimas, galėsite prašyti aukštesnės kainos, kai atės laikas jį parduoti. Ir, žinoma, svarbu prisiminti, kad automobilio priežiūros išlaidos, nors ir ne visada pigios, gali galiausiai padėti išvengti brangių remontų ateityje.

Norėdami palengvinti automobilio priežiūros tvarkaraščio sekimą, sukūrėme paprastą, atsisiunčiamą automobilio priežiūros kontrolinį sąrašą, kad padėtume jums išlaikyti aukščiausią automobilio priežiūros lygį.

Trumpalaikiai tikrinimai

Dėl tinkamos automobilio priežiūros, patikrinkite šiuos elementus:

Aušinimo skystis ir tepalai

Kiekvieną mėnesį arba po kelių degalų pildymų, ypač prieš ilgesnes keliones, rekomenduojama patikrinti tepalų ir aušinimo skysčio lygius, kai variklis šaltas. Jei šie lygiai yra žemi, gali atsirasti variklio problemų, jei jų nebus laiku patikrinta. Savo automobilio instrukcijoje rasite, kur šie skysčiai yra jūsų automobilyje.

Oro filtras

Jūsų variklio oro filtras reguliuoja į variklį patenkančio oro srautą ir padeda išlaikyti nuo šiukšlių ir dalelių. Užtikrinus, kad oro filtras veikia tinkamai, galite pagerinti degalų efektyvumą, sumažinti emisijas ir užtikrinti variklio tarnavimo laiką. Tai galima lengvai atlikti namuose, todėl patikrinkite savo automobilio instrukciją, kaip tai padaryti ir kaip dažnai jis turi būti keičiamas.