Kaip atpažinti kokybiškus valytuvus?

Kaip pasirinkti, kad valytuvai būtų kokybiški? Priekinio stiklo valytuvų šluostės būna įvairių dydžių, net ir tame pačiame automobilyje. Peržiūrėkite savo automobilio savininko vadovą, išmatuokite ašmenis arba paklauskite automobilių dalių parduotuvėje, ar jis tinkamas jūsų automobiliui. Pagrindiniai prekių ženklai, kuriuos greičiausiai pamatysite, yra Anco, ACDelco, Bosch, Goodyear, Michelin, PIAA, Rain-X ir Trico. Kainos labai skiriasi priklausomai nuo prekės ženklo, tipo ir dydžio. Už mažesnę valytuvo šluotelę galite sumokėti mažiau nei 10 eurų, o už didelę 24 arba 26 colių valytuvus galite sumokėti 25 eurų ar daugiau.

Tokie gamintojai kaip Bosch , Anco ir RainX bombarduoja rinką su daugybe skirtingų šių trijų valytuvų modelių, todėl pasirinkti idealius valytuvus gali būti šiek tiek painu. Vis dėlto reikia greitai ir paprastai išsiaiškinti, kokie valytuvai tinka jūsų automobiliui. Savininko vadove rasite specifikacijų, susijusių su valytuvų dydžiu, arba naudokite dalių ieškiklio funkcijas automobilių tiekimo parduotuvių svetainėse, kad surastumėte atitinkančius jūsų metus, transporto priemonės markę ir modelį. Pavyzdžiui, „O’Reilly Auto Parts“, „Advance Auto Parts“ ir „AutoZone“ turi lengvai naršomas ir naudingas svetaines, kuriose galima rasti atitinkamus valytuvus.

Kai ateis laikas įsigyti valytuvų šluoteles, norėsite pakeisti abu vienu metu. Valytuvų tarnavimo laikas svyruoja nuo šešių mėnesių iki metų, priklausomai nuo vairavimo sąlygų ir paties valytuvo kokybės. Nesvarbu, kiek laiko praėjo, jei pastebėjote, kad jūsų valytuvų šluostė netinkamai valo priekinį stiklą ir palieka nešvarų stiklą, laikas apsvarstyti savo galimybes. Valytuvų gamintojai pateikia universalią techninę įrangą su naujomis specifikacijomis, leidžiančiomis pritvirtinti ir tinkamai veikti skirtingų stilių valytuvų šluoteles. Tačiau kai kurioms transporto priemonėms reikės specialių funkcijų, kad valytuvas veiktų.

Turėkite kantrybės ir neskubėkite. Arba paprašykite jūsų pasirinktos parduotuvės automobilių dalių pardavėjo jas pakeisti – dauguma mažmeninės prekybos vietų šią užduotį atliks nemokamai, jei iš jų įsigysite pakaitines valytuvų šluoteles. Gera žinia ta, kad daugelį priemonių ir patarimų galite rasti tiesiog internetu ir jums nereikės vykti į fizinę parduotuvę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *