Ką daryti sugedus kelyje?

Net ir nutikus gana neįprastai situacijai šiuo metu visada galima rasti išeitį. Svarbiausia yra nelaukti ir kuo greičiau ieškoti pagalbos, kurios galimybės tikrai yra gana plačios.

Štai tralas Klaipėda dirba visoje apskrityje, tad ir kurioje Žemaitijos vietoje jums nutiko nelaimė – svarbiausia yra kuo greičiau ieškoti pagalbos, kadangi kuo ilgiau laukiama – tuo didesnė tikimybė, kad teks susidurti ne tik su varginančiu laukimu, tačiau ir kitais pavojais.

Tinkama laukimo vieta

Pirmiausia labai svarbu, kad būtų rasta tinkama laukimo vieta, kuri leis būti ramiu, kad esate saugus iki tol, kol tralas atvyks. Labai gerai, kai yra galimybė mašiną patraukti į pašalinį kelią, kuris nėra pagrindinis. Tai svarbiausia yra ypač tokiu atveju, kai buvo sugesta greitkelyje ir panašiai. Deja, ne visada viskas paprasta, tad bandykite sukurti kuo geresnę aplinką, kurioje laukimas būtų saugesnis. Jeigu pačiam pastumti mašinos nepavyksta – visada bandykite tranzuoti pagalbos. Tačiau ir tai darykite įtraukdami maksimalų saugumą, kuris visada turi būti prioritetas.

Liemenė ir kiti atšvaitai

Esant šalikelėje labai svarbu, kad Jūs būtumėte kuo labiau matomas. Ne tik nakties metu, tačiau taip pat ir dieną. Siūlome Jums dėvėti liemenę, kurią visada yra privalu turėti mašinoje. Taip pat pasirūpinti ir trikampiu atšvaitu, kuris dažniausiai dedamas keliasdešimt metrų nuo mašinos galo. Tai padeda aplinkiniams žinoti, kad kelyje yra nelaimė.

Pagalbos kvietimas

Svarbiausia yra nelaukti ir kuo greičiau kviesti tralą, kuris padės Jums būti saugesniu ir taip pat nekelti pavojaus kitiems kelių eismo dalyviams. Saugumas visada turi būti prioritetas. Tiek Jūsų, tiek kitų eismo dalyvių. Taigi, ir atšvaitai, ir tuo pačiu mašinos patraukimas tralo pagalba turėtų būti atliktas kuo greičiau.

Rinkitės pagalbą

Profesionalias paslaugas Jums siūlo https://traldova.lt/. Būtina yra tartis su tais, kurie paslaugas teikia legaliai. Tai tarsi garantija, kad viskas bus taip, kaip reikia. O kiekvienas asmuo, kuris atsiduria tokioje nemalonioje situacijoje, dažniausiai pirmiausia nori greičio ir tuo pačiu profesionalumo, kuris leistų kuo greičiau sutvarkyti esamą nesklandumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *